Autók » Toyota » Mr2 (1989-2000)

Mr2 2.0 Gti 16v

MR2: jobb mint a baratnőd

Nagyon jo kis auto,nagyon a szivemhez nott az evek soran!Semmi gondom nem volt vele,akar hova mentem,soha nem hagyott ott.A teljesitmenye lehetne nagyobb,az uttartasa viszont kivalo.elotte noi tulajdonosa volt,gondolom o olte meg a szinkrongyurut!:0 keresztbe jol lehet menni vele,sokkal jobb,mint az orrmotoros autok.Nagyon feltuno jelenseg az utakon.Az alkatreszek nagyon dragak,ha nam a motorhoz veszed.Szakszervizbe nem erdemes vinni,mert sokak nem is lattak ilyet.Nagyon ritka az olyan mr2 ami egyben van,de ha kifogsz eggyet akkor biztos hogy megszereted.

- Kezifek bowden,2-es szinkrongyuru,gyujtaskapcsolo,generator

Fenntartási költség (10) Évjárat 1991