Autók » Toyota » Land Cruiser Lc (2003)

Land Cruiser Lc D4D 3.0 aut/exec

Soha nem kell más autó

Az asszonynak vettük, mikor negjött a második gyerek. Imádja ő is, és én is. Ha lehet akkor ezzel megyünk, pedig a másik autónk (elvben) sokkal jobb (W12 Phaeton).
Egyszerűen felűl múlhatatlan, amit ezzel az autóval a Toyota letett az asztalra. Fantasztikus motor, gondolatolvasó autómataváltó, mindent elnyelő futómű, betonbiztos fékrendszer.
Jól fordúl, jól gyorsúl, csendes, kényelmes, jól megy (max 195).
Elsőre beszálláskor nem olyan megnyerő mint az európai konkurensek, de az első 5000 km után már nem akarsz soha többet más autót.
Jól tartja az árát, ezért nem érdemes használtan venni. Ez kivételesen egy olyan autó, amiről azt is el tudom képzelni, hogy 10 év múlva sem lesz kedvem eladni.
Egy dologra viszont figyelni kell!
LOPJÁK!
Ezért fel kell szerelni műholdas védelemmel (ha nem lenne benne, akkor már nem lenne meg, mert megpróbálták már ellopni), váltózárral és gravírozással.

- semmi

mayer