Autók » Toyota » Hilux (2011)

Hilux 3,0 Aut+bőr

A mágikus fekete

Azzal kezdeném, hogy a márkakereskedésnek nem tűnt fel 2 héten keresztül, hogy nem működik a navigáció. Elfelejtették belerakni.A második meglepetés akkor ért, amikor az elvitel utáni másnap a gyönyörű nap sütésben nem tudtam lehajtani a nap ellenzőt mert beleért a tűkőrbe!E két bakit 1 héten belül rendeztük, a márka szerviz korrektségére legyen mondva, kaptam egy gumiszőnyeg szettet ajándékba.
Nekem a vezető ülés nem kényelmetlen pedig már letoltam vele egy síutat ami oda-vissza 1600km volt.
A hátsó sorban ülni, az átlagosnál nagyobb embernek ülni kényelmetlen.
A 170cm-es sílécem meg a családé a babakocsival és minden egyéb cuccal együtt elveszett a dobozban.
Kicsit kényelmetlen, hogy a legbelső dolgokért be kell mászni, de jelen pillanatban ez az egyetlen negatívum amit le tudok írni.
Jól gyorsul, a fogyasztása akkor közelít a gyári felé, ha csak cammogunk vele, de azt elég nehéz betartani.

A fogyasztásom valamelyest javult, most 10l környékén mozog használattól függetlenül.(9,8-10,2)

- semmi

Fenntartási költség (10) Évjárat 2011