Autók » Toyota » Hilux (2005)

Hilux SR D4D

Szeretnivaló munkatárs

Mindenesnek vettem, gyönyörű oáziszöld kis optikai rásegítéssel. Néha még kicsit "diszkósnak" is érzem, de olyankor nem mosom le egy darabig. Nagyon-nagyon szerethető kocsi. A kissé még pick-upos lábtartást megszokva a belső tere is öremet tud okozni. Mindenkinek kényelmes és szép is. Vadászni, gyerekekért oviba menni és a cégemnek áruért szaladni szántam. Mára az utóbbi kettő maradt, mert a fényezését nincs szívem kinyírni az erdő fáival. Pedig sok-sok Niva és Samurai tapasztalat után a HILUX legalább ötcsillagos élményt nyújt terepen. Érezhető ahogyan a betonról lekanyarodva hazaérkezik. Ezt az autót tényleg mély sárra, hóra, offon is túli utakra találták ki.

- Hidegen nyikorog a műszerfal-nincs motorzaj ezért idegesít, de a napsütéstől/fűtéstől elmúlik
- A sebességváltó kar kilazult és félfordulatot elforog, otthon nem javítható

még nincs

Fenntartási költség (6) Évjárat 2006
Előző autója? kangoo Következő autója? Toyota HILUX
Verdikt (6.6/10)

Toyota Hilux 2005 (2005 - 2008)