Autók » Toyota » Hilux (1998-2005)

Hilux SR5

Lakodalomba is elmegy!!!

Na! Előljáróban annyit, hogy a friss jogosítványommal egyidőben volt szerencsém egy zsír autóba tenni a valagam, (nagyszülői együttérzés+ akkor ez volt kapható= DACIA)szóval az idők folyamán kb. 40 féle autóm volt,tehát tapasztalatom is van bőven.Fiatalabb koromban Német autó mániától szenvedtem,(de tényleg)amit szerencsére a megélhetési láz váltott fel és a Japán autó.Ilyenből is volt egy pár, ezt sikerült TOYOTA szenvedéllyé csiszolnom.A Land Cruiser egy balesetben a barátom, én, és egy kutya életét mentette meg annak árán, hogy rommá tört! Azonnal másik autó után kellett néznem és nem jöhetett más szóba csak TOYOTA mivel paramétereim sem engednek meg kisebb autót (vadászember 100kg alatt gyanús!).A család és a vállalkozás egyetlen olyan autója, ami minden körülmény között kiszolgál bennünket.(Nagyanyám mikor meglátta kétségbeesetten kérdezte: Kisfiam! Hogy lehet ilyen kocsival lakodalomba menni????Hát! Nem egyforma szempontból választunk autót!+ 10 éve nem voltunk lakodalomban!!!)Szóval, bejártuk vele fél Európát. Eddig még nemigen volt olyan dolog amit ne tudtam volna vele elszállítani!Útviszony soha nem volt előtte akadály. Vadász vagyok így terepen is sűrűn megfordulok és soha nem hagyott még ott(kapcsolható diffi zár), ha meg már felfeküdt úgyis mindegy! A családom eléggé népes és nagy az utaztatott háziállatok száma is ( a vadász gyerekek, vadász görény, vadász kutyák,+ anyósom), ami soha nem okozott kellemetlenséget senkinek. Kényelmes, bár hátul ráz, de a gyerekek még nem szóltak.A hibalistán felsoroltakon kívül tényleg nem volt semmi baja, és csak a kötelező szervízeléskor voltam vele szerelőnél. Ami viszont szar rajta az a méreg drága CARRYBOY tető! Az egy fos! Beázik, rozsdásodik, lepereg a festék róla, elromlott a zárja.De ez ugye nem a TOYOTA hibája hanem az enyém, mert azt hittem, hogy a csilli+ villi=minőség!Soha többé! Elrontani egy ilyen tökéletességet!Kívül belül nagyon megfelel az elvárásaimnak, pedig nekem vannak!Azthiszem ezt az autót nem adom el, legfeljebb csak az asszonynak, mert jószívű és kölcsönadja!

- Bal hátsó lámpában az izzó kiégett.A főnökszékben az üléshuzat kikopott!

ROAD SERVICE KARCAG-Debrecen

Fenntartási költség (9) Évjárat 2003