Autók » Toyota » Corolla Verso (2004)

Corolla Verso 1.8 MMT

Jó az MMT, de nem automata váltó!

Nekem tulajdonkeppen bevalt. Az MMT valtoval annak van gondja aki, nem tudja hasznalni. Az akik ugy hasznalja mint egy automata valtot az ugy fog jarni mint a kedves taxis baratunk aki rendeszeresen jar szervizbe valtobajokkal.
Szoval ez egy MMT valto, NEM automata. A lenyeg, hogy amikor megalsz egy piros lampanal uresbe KELL tenni, mert ugyan automatanak tunik, de NEM az. En betartom ezt a kis szabalyat es SEMMI problema nem volt vele eddig. Persze ez nem azt jelenti, hogy allandoan uresbe kell tenni, de ha hosszabb idore megalsz akkor igen.

- az index kapcsolo akadozott,

Toyota Super

Fenntartási költség (4) Évjárat 2006
Előző autója? Verso Következő autója? Lexus
Verdikt (5.6/10)

Toyota Corolla Verso 2004 (2007)