Autók » Toyota » Corolla (2002-2006)

Corolla 1.4 VVTi

Ezüst leopárd - avagy vezessünk halkan és gyorsan!

Édesapám vállalati kocsijáról lesz szó, de nekem is volt régebben Corollám, csak még az 1el ezelőtti szériából. Azzal sem volt soha semmi gondunk, szóval mikor előjött hogy milyen kocsi legyen a céges, akkor 1 percet sem kellet gondolkodni rajta. Corolla lett.:)

Igazából nem tudom mit mondhatnék róla, hiszen csak áradozni tudok. Imádom vezetni (már amikor kölcsönkapom :( ), nagyon jó a szervója, a felfüggesztése, a sebességek megfelelően elválasztottak, szóval a váltás is nagyon kellemes és így elég sportosan is lehet vezetni. A gáz igen érzékeny, padlóig még sosem mertem nyomni a pedált. Iszonyat erős motor van benne, és ezt azért mondom, mert volt a régi céges Avensis, ami 2000 köbcentis volt, az nem húzott ilyen jól.

Az ülés elég kényelmes, elől és hátul is egyaránt. Szóval hosszabb útra is igen kényelmes társ. A motorról még annyit, hogy hihetetlenül halk, a kocsiban ülve vezetés közben nem lehet hallani a hangját, még ha nagyon fülelek is. Fogyasztásával sincs gondunk, különben is, ha valaki ilyen kocsit vesz magának, az úgysem a fogyasztásáért fogja megvenni. De egyébként szerintem úgy átlagban 8,5 litert iszik.

Ajánlom mindenkinek aki egy igen megbízható, kényelmes és nagyszerű kocsit szeretne, viszonylag elérhető áron.

- Eddig semmi. És szerintem egy jó ideig nem is fog. Régebben is Corollánk volt, azzal sem volt soha semmi bajunk.

Haver

Fenntartási költség (10) Évjárat 2006
Előző autója? Corolla Következő autója? Toyota Avnensis
Verdikt (8.9/10)

Toyota Corolla 2002 (2002 - 2006)