Autók » Toyota » Corolla (1997-2002)

Corolla 1,4 VVTi

Corolla, a megbízható karaj verda:)

A 2. Corollám ez a verda, előtte egy 97-es volt, azt kevés km-el vettem, még apósomtól, garantált 37000km-el. Azt is csak tankolni kellett. Szerintem az erősebb is volt, ha a keréken mért teljesítményt nézzük akkor biztos. Legalább is érzésre. Ez is karaj, pedig néha kap rendesen. Autópályán 160 utazó, néha ha sietek 180. Megy hibátlanul, fékek, légkondi amit el lehet képzelni szerintem az Corolla. Az újabb verzióról semmi jót nem hallottam, az európai gyártás sz..r. Ja egyetlen hiányosság, ami már az előző járgányban is szúrta a szemem és bosszantó, hogy kispórolják a szakaszos ablaktörlőt. Japó elvtársak az még a Trabiban is volt, pedig nem ua. technológia.

- Volt egy kis olajfogyasztás, de az a jó magyar benzin okozta gyűrű leragadás eredménye lehetett, na és talán az is közrejátszik, hogy szerintem nem 190000 lehetett a gépben mint amit az óra mutatott. De szerintem a csákányt is belevághatod akkor is megy. Remélem nem bízza el magát:)

M0 Halásztelek
csak pozitív véleményt tudok mondani, precízek, gyorsak, barátságosak, szerelők ügyesek

Fenntartási költség (9) Évjárat 2001
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 190000
Előző autója? Applause Következő autója? x akta, corolla biztos nem hacsak addigra nem lesz jobb
Verdikt (8.1/10)

Toyota Corolla 1997 (1997 - 2000)