Autók » Toyota » Corolla (1992-1997)

Corolla 1,3 16V HB

Toyota .... PONT!

220e ft áráért ...anno kaptam egy AUTÓT.
Igazából igáslónak vettem mindennapi használatra. Így sokáig nem is foglalkoztam vele, tette a dolgát, a szerviz intervallumokat betartva semmi baja nem volt. Gond nélkül télen nyáron indult, meg sem kottyant Neki a 150-es autópálya tempó, és a fogyasztását sem tudtam igazából 9 liter fölé tornásznom ..... ellenben 60-80Km/h-s nézelődős tempóban nem volt ritka az 5L körüli fogyasztás.
Előre döntött üléssel 2!!! db felnőtt kerékpár befért, úgy hogy még a kereket sem kellett kivenni.
Aztán történt egy-két pity-puty .... hátulról megcsókoltam egy Saabot, találkoztam őzikével rókával, fácánnal .... elaludtam a volánnál, és egy korlát tette a dolgát....visszaterelt az útra.... :D
Idén év elején (2014) rendbe rakattam a karosszériáját ... (50e.+ 34e anyag költség). Majd saját kezűleg lefújtam .... (20eft) Dekor 6e ft ...és a mellékelt képen látszik mi lett belőle.

Megbízható, mértéktelenül strapabíró, igazi társ a mindennapokban ....
Imádom ... még mindig!

- Ha a töréseimet nem számoljuk bele akkor csak egy termosztát (1300ft). - A hátsó kerékcsapágyak a rettenetesen nagy és széles felni/ túl peres gumi következménye (10e.Ft) Felni 17R 8J ET 37 gumi 205/40 R17

Csak a karosszériája miatt kellett elvinnem szerelőhöz ....minden más házilag, megfelelő szerszámokkal javítható.

Fenntartási költség (10) Évjárat 1993
Előző autója? Corolla E9 1,8D HB Következő autója? Celica