Autók » Toyota » Corolla (1983-1988)

Corolla 1,3glx

Vén, kiöregedett, megbízható szerkezet

Jó.Sohasem hagyott cserben, precíz megbízható,ha már rosszat is kell említeni arra csak eggyet tudok,a telet nem nagyon szereti, télen kisebb problémák adódnak , vagyis nagyon hamar bezabál.

- Műszakik közötti fékjavítások.Műszeres gyújtás beállítás, ezen kívül más javítás nem történt.

Kovács ferenc.Baja monostori út.Csak a legjobbakat tudom róla mondani. precíz, olcsó ,NAGYON MEGBÍZHATÓ.SZAKEMBER. Másik szerelőhöz nem vittem soha.

Fenntartási költség (5) Évjárat 1986
Előző autója? igen Következő autója? Ez ami most van .Toyota corolla 1.3 as benzines
Verdikt (6.1/10)

Toyota Corolla 1983 (1983 - 1987)