Autók » Toyota » Celica (1985-1990)

Celica GT 2000

Az erőgép, ami mindent aláz

Az autó nem túl rég van nálam,de még mindig használom.Mivel most lett a motorja újra összerakva még most derülnek ki dolgok,de eddig elégedett vagyok.Nagyon pörgős kis motorja van.harap nagyon.jól befekszik a kanyarban.az ülés nagyon jól tart.igazi kis sportülés.kényelmes vezetni.szervónak köszönhető.Az elektronikája tökéletesen működik még 21 év után is.A hátsó ülés siralmasan kicsi.de sportautónál ez kit érdekel.nagyon rossz tulajdonságának tartom viszont hogy nagyon rosszul fordul.túl hosszú az eleje.de ez elhanyagolható...kárpótol a teljesítmény és az alacsony fogyasztás.lemértük mennyit fogyaszt.Bp-en használom és úgy jött ki 9 liter.hosszútávon ez kevesebb.tegyük hozzá az én autóm még sokat is fogyaszt.műszerek mutatták ki.Be kéne állítani csak.tehát egy jól beállított gép ennél is kevesebbet fogyaszt.Az enyém kasznija nem rohad.és állítólag nem volt még lakatolva.Én csak ajánlani tudom az autót.A biztosítás se sok.Tehát aki amiatt parázik hogy sok lesz a fenntartása az ne féljen ettől.

- szervócső kilyukadt,napfénytető emelőszerkezetében lévő fogaskerék letört-könnyen orvoslható pröbléma.egyenlőre több bajom nem volt vele.motorhibásan vettem.(dugó volt eltörve)nem tudom a körülményt miért tört el mind a 4 egyszerre(állítólag egyszerre) tegyük hozzá senki nem hallott még ilyet akit én kérdeztem.

párom szerelte-jó munkát végzett,elfogultság nélkül

Fenntartási költség (8) Évjárat 1986
Előző autója? 323LX Következő autója? dodge stealth-ot szeretnék