Autók » Suzuki » Wagon R+ (2000-2007)

Wagon R+ 1.3glx

Mindennapi "partnerem"

Szerintem a Suzuki öszinte autó:elsö ránézésre eldöntöd tetszik-e a belseje a sok müanyag felülettel,kipróbálás után a menetteljesítmény.Ha ezeket elfogadod,tetszenek, az autó ezután ezt mindig teljesíti.
Én már 3 éve használom fogyasztásom 5.1-7.0 között ingadozik(télen városban sem megy 7 fölé).Igaz nem vagyok egy versenyzö.140 fölé nem igazán hajtom,hiszen a rövid tengelytáv+magas építés miatt kissé instabillá válik.
Nagyon megbízható,csak kopó alkatrészeket cserélem.
Belül tágas,magas az üléspozíció,szerintem a kisautók között a legjobb a helykínálata.Sok kis pakolórekesz+ha az üléseket lehajtom befért már kandalló,asztal,mosógép stb.(persze külön külön)
Nem tetszik viszont a motor hangszigetelése.Szerintem ez az egy hibája van.
Mindenkinek ajánlom aki használható autót akar,és nem akarja megismerni a környék autószerlöit.
Még egy pozitívum:Remek Fanklubja van!!

- 110000km nél önindító generál 15000HFt

AutószerlQ vagyok,saját magam szervizelem.Nincs gondom a szervízzel.

Fenntartási költség (8) Évjárat 2002
Előző autója? Clio 16v Következő autója? Hummer,kicsi gyüjtögetés után
Verdikt (6.7/10)

Suzuki Wagon R+ 2000 (2000 - 2007)