Autók » Suzuki » Swift (2005-2010)

Swift 1.3 GC

Népautót a népnek!!

Az autó a nejemé volt, én nem akartam neki megvenni, de ő nagyon erösködött hogy vegyük meg, mert neki nagyon tetszik ! Végül is megvettem neki, habár voltak fentartásaim, elsösorban az hogy, minek menni a nép után, úgyanis boldog boldogtalanak Suzukija van !! Nekem Hondám van, és mindig jókat mosolygok mikor szemböl szinte csak suzukik jönnek !! Ilyet utoljára a 80-as években láttam romániában, ahol csak daciákat láttam :)) Ettöl függetlenül még lehetne egy bombajó kis autó, de nem az !! Hihetetlenül kényelmetlen !!! Nem is akartam elhinni hogy egy autó ilyen kényelmetlen, a nejem 160 magas, de gyakran panaszkodott hogy fáj a dereka !! Az autó kivülröl még elmegy, de belülröl már szánalmas képet ad !! Zörgö gagyi müanyagok és szegényes dizájn !! Az öninditó kétszer romlott el egy év alatt, amit kicseréltek gariban, plusz még az aksi is megadta magát, ráadásul akkor ép a nejem a belvárosban volt a legnagyobb dugóban, és melegben !!! Az autó fogyasztása egyszerüen nevetséges volt: 9 liter !!!!!!! Hogy a fenébe eszik ilyen sokat egy 1.3-as kis autó, papir vékony kasztnival ??!! Az én hondám 2.0-es mocival 7 és 8 liter között eszik !! Valamit nagyon elszúrtak ezen az autón !! Az autót decemberben, a nejem kérésére eladtuk, sajnos nagyon sokat buktunk rajta, de már nem érdekelt minket, és vettem a nejemnek egy Yarist !! Ég és föld a két autó közti különbség, de azt majd egy másik itéletben !!
Szoktam olvasgatni itt az itéleteket, és sokszor jókat mosolygok amikor halálra dicsérnek egy ilyen Swiftet !! Van egy olyan gyanúm, hogy ezek az emberek még nem ültek igazi autóban !! Mert skodából, vagy wartburgból át ülve valóban király kis autó, de autóból átülve ( honda, nissan toyota, bmw, fiat stb.. ) szánalmas !! A másik dolog ez a mi autónk szlogen egy átverés, mert csak akkor volna igaz ha sokkal olcsóbb lenne a konkurensnél, de nem az sőt baromi drága az autó újonnan, ráadásul sehogy se tartja az árát, csak jó nagy buktával lehet eladni !!

- öninditó egy év alatt kétszer, akkumlátor

Fenntartási költség (2) Évjárat 2005
Előző autója? Civic Következő autója? csak valódi japán
Verdikt (2.1/10)

Suzuki Swift 2005 (2005 - 2007)