Autók » Suzuki » Swift (2005-2010)

Swift 1.3 GLX

Az igazság: ennél nincs jobb autó és nem is lesz

Korábban a nagy márkákhoz ragaszkodtam (merci, bmw, alfa, stb...), pedig attól, hogy valaminek neve van, még nem jó.Sőt! Soxor egy olcsó és egy drága autó között csak egy különbség van: az ára, nem a minősége! Egy drága autó nem mindíg jobb minőségű, mint egy alig több mint 3 milliós kisautó. Na kezdjük...
14 hónapja használja a párom és én. Megbízható, szép autó. Nem zörög az utastérben semmi, mert MINŐSÉGI AUTÓ! Hiba nélkül üzemel és mi 10 éves részletre vettük, de szerintünk 20 év múlva is ezt fogom írni róla. 2 dolog, amivel nem vagyok teljesen elégedett: a fogyasztása (átlag: 6.2 - 6.3), ami lehetne néhány decivel kevesebb, de valójában nem is fogyaszt sokat, hanem a benzin drága, úgyhogy megmásítom az előbb írtakat: a fogyasztása KIVÁLÓ, sőt még lehetne akár 400 liter/100 km-en, ha az üzemanyag ára 10 fillér lenne. Másik elenyésző probléma vele a csomagtartó mérete. De mégse! Akinek kicsi, az vegyen teherautót!
Összegezve a kocsit: TÖKÉLETES! HIBAMENTES!ÚGY JÓ, AHOGY VAN!
Akinek meg nem tetszik, az NE vegye meg! Vannak más autók is, válogathat kedvére.

- Semmi.

Suzuki Ankers, Orosháza

Fenntartási költség (10) Évjárat 2006
Előző autója? több is volt, de a jelenlegi mellett jelentéktelenek! Következő autója? 20 év múlva ugyanilyet!
Verdikt (8.9/10)

Suzuki Swift 2005 (2005 - 2007)