Autók » Suzuki » Swift (2005-2010)

Swift 1.3 GS

Autó.. semmi több. 1.3 GS

Jó autó..de ennyi.Nem lehet ódákat zengeni róla.Azt mindenképp megkell említeni,hogy ez már télleg autó nem úgy mint az előző széria borzalmai.
Nos a motor: 1.3 as varróghép 93 LE-vel.Mindent lehet rá mondani,csak azt nem, hogy sportos..aki ezt annak tartja az nem vezetett sportos autót.Alsó tartományokban agyhalott..nyomaték zéró.Ha szétforgatjuk akkor megyeget,de üvölt..és elmegy az ember kedve az egésztől. Nem erre van kitalálva.
Viszont A ból B-be kiválóan elvisz..Normálisan haladva jól fogyaszt,halk és kellemesen lehet vele autózni.Klíma jól teszi a dolgát,és télen a seggfűtés is jól jön.Van benne sok lufi meg ABS.
A fék egész jó,de nagy sebességről történő padlóféknél eléggé ideges a kocsi fara.
Belűl nem néz ki rosszul,de nagy érzelmet nem vált ki az emberből.Ülések kemények és nem sok oldaltartást adnak.4 ember hosszú útra ne vállalkozzon szerintem. Csomagtartó pofátlanul pici..de jól le lehet dönteni a hátsó üléseket és lehet cipekedni.
Külseje egész elvan találva(monjduk picit messzebbről nem tom megállpítani hogy egy új yaris vagy swift az)..még 1 talán 2 évet is kihúz..aztán tuti jön a ráncfelvarrás.
Futómű pont ide való..viszonylag jól elnyeli a hibákat és magas is..sportosságról szó nincs megintcsak..dől a bodé rendesen.Nem is érdemes feszegetni a határokat,mert nem nyújt élvezetet.
Összegezve egy jó autó,de nem kell túlzásokba esni.Megbízható, jól fogyaszt és még talán talán jól is néz ki( 3ajtósban inkább).

- Gariban cserélték a vezető oldali zárat,mert bereteszelve maradt és többet nem nyilt ki..érdekes volt a csere,de megoldották:)

Suzuki M6. Egész jó bagázs..elég gyorsan melóznak..és ha 2 re beszéljük meg,akkor nem 4 kor állnak neki.

Fenntartási költség (8) Évjárat 2005
Előző autója? Clio Következő autója? ?
Verdikt (6.5/10)

Suzuki Swift 2005 (2005 - 2007)