Autók » Suzuki » Swift (2005-2010)

Swift 1.3 GLX/CD

A fekete szépség

2005 októberében vettem át az autót! Első látásra szerelem volt!:)
Előtte egy 2002-es Swift I.-esem volt. Az is nagyon jó autó volt,de hozzáképest ég és föld a különbség!
Olvastam hogy itt néhányan 8-12 liter közötti fogyasztásokról beszélnek,érdekes módon én 6-7,5 közötti értékeket mértem eddig,pedig van alatta egy 195/50-R15-ös gumi is,amitől elméletileg ugorhat a fogyasztás is!
2 éves volt a gép mikor beragadt a jobb első ajtó,meghalt a központi zár épp reteszelés funkcióban(2nap alatt gariban kicserélték).
Ezen kívűl még gondom volt az első fékek nyikorgásával.

Azt mondom ennél nagyobb meghibásodásai ne legyenek és akkor rendben is vagyunk!

Egész jól megy,dehát olyan nagyon sokat nem lehet egy 1.3astól várni.

Jah és a minőség....ez nem luxusgép az enyém 2.7milla volt,és árának megfelelőek a használt anyagok!
Mutasson bárki ilyen felszereltséget,megbízhatóságot,vezetési élményt ennyi pénzért!

És az enyém fekete,gyönyörű...de nagyon kényes.

2010.05.17
90000km után:
A fogyasztás visszaállt 5.5-6.5 közé.
A hátsó biztonsági övek nem mennek vissza teljesen,akadoznak.
A szervíz költségek 15000 és 25000 között mozogtak eddig.

Továbbra is szerelmes vagyok belé,pedig nem hibátlan de mégis!:)

Jah,senki ne vegyen pirelli gumit!
Legalábbis pirelli p5000 drago-t ne....úgy szól mint a buszkerék! Azt hittem csapágyas lett,pedig csak a gumi!

- Jobb oldali első ajtózár,garanciában cserélve! - Nyikorgó féktárcsa,cserélve,azóta csak picit nyikorog!:) -

Várpalota Suzuki Mészáros

Fenntartási költség (9) Évjárat 2005
Előző autója? Swift 1.3 Következő autója? Valószínűleg Suzuki
Verdikt (7.6/10)

Suzuki Swift 2005 (2005 - 2007)