Autók » Suzuki » Swift (1989-2003)

Swift 1.0 GLX Kat.

Turbó póni.......

2003. Szeptemberben vettem használtan. Valószínű előző tulaj nem kímélte mert már Kedvezményt kaptam törés miatt.
Szerencsémre nem volt vele sok gond elsőre. Aztán a gyári inditás gátló megadta magát (elavult típus), utána a központi vezérlés adta be magát, le tiltott (gyári csere 300 ezer lenne)[kivesz, Szoftver frissit 96 utánira, visszarak és láss csodát működik (kb:5e)]. Szerencse hogy van ismerősöm aki ért hozzá. Persze voltak kisebb károk, csereszavatos alkatrészek( Bal első index, vezérmű szíj, bal első index+bal első lámpa+javíthatatlan első lökhárító) Fura módon mindig a bal eleje törött (mintha mágnes lenne benne).Kipufogó csere a kat.-tól hátra fele egy tízesből kijöt....
14 évesen jobb első rugó csere.
Ahhoz képest hogy hajtom mint a veszetló 5,5-6,5 liter/100km, igaz 4 polusu gyertya van benne ami a hidegindítást elösegiti.
Lassan itt az ideje hogy lecseréljem valami ujra.

- Inditás gátló.
- Központi vezérlő egység.
- Világitás visszajelző.
- Kipufogó rendszer.
- Jobb első rugó.

Ismerősöm & Én

Fenntartási költség (5) Évjárat 1994
Előző autója? Wartbur turis 353 Következő autója? Ford/opel/peugeot/suzuki
Verdikt (4.5/10)

Suzuki Swift 1989 (1992 - 1995)