Autók » Suzuki » Swift (1989-2003)

Swift 1,3 GLX

Sötétzöld szürke eminenciás

Talán azzal kedeném,hogy ennek elötte csak keleti autóhoz jutottam.Aztán hitelből vettünk egy 1,0-res 2003-as fapados gépet.Tökéletes-mondom-tökéletes volt!!Másfél év után elkezdtem vakarozni,hogy kicsi a csomagtarto,gyengécske a motor jó lenne a klima,stb..Nem kis időbe tellett amig a használtauto piacon összejött a csere.Nem akartam sokat bukni-"szép álom"-de csak adig mentem mignem sikerült egy 2002-es GLX sedant venni.Szervo,klima,légzsák,ell.ablak,stb...van benne.Nekem nagyon megfelel.Nagy csomagtarto,négy embernek kényelmes és hibátlanul müködik.Jó hát klimával mehetne egy kicsit jobban de meg lehet szokni.Mindig indul nem hagy ott sehol és szemtelenül olcsó az üzemeltetése.Azok akik pedig azt mondják hogy papir autó üljenek csak az ut szélén az (német-francia-olasz) autoikban és várják türelmesen a sárga angyalt!!!

- Bal hátso központizár(vezeték szakadás),középső kipufogo dob csere.

Saját kezüleg!!

Fenntartási költség (8) Évjárat 2002
Megbízhatóság (9) Vezetett km 20000
Előző autója? swift 1,0 Következő autója? suzuki
Verdikt (7.1/10)

Suzuki Swift 1989 (1992 - 1995)