Autók » Suzuki » Swift (1989-2003)

Swift 1.0 GL

Kis autó, de elképesztő :D

1,5 évesen vettük 2002 áprilisában 9400km-rel nagyon megkímélten. Ezalatt a majdnem 50 ezer km alatt csak a helyzetjelzőkön kívül semmi nem romlott el szal nagyon jó :D Volt már pár érdekes helyzetben de mindig megállta a helyét egyszerűen imádom. Egyszer sikerült egy nagy lővészárokba belemennem 40-nel és a kis hasmagasság miatt sikerült levernem a kipuff leömlő utáni részét. Később (kb 1 hétre rá) a leömlő és a katalizátor közötti rész eltört és olyan hangja lett ennek a 3 hengeres bestiának hogy a hülyére tuningolt opel calibrásnak is könnybe lábadt a szeme mikor meghallotta :D Alapjában nagyon jó gép bárhol elmegy csak benzin bele és go!!!

- A nálam eltöltött 6 év alatt csak a gyári akksi halt meg 7 éves korában télen és nemrég kiégett a gyári helyzetjelző izzók más nem

Főleg magam és egy autószerelő haverom

Fenntartási költség (10) Évjárat 2000
Előző autója? Wartburg 353 Következő autója? Mindörökké SUZUKI
Verdikt (7.2/10)

Suzuki Swift 1989 (1992 - 1995)