Autók » Suzuki » Swift (1989-2003)

Swift 1.3 16V 86Le

Hidd el megy ez 10,5 alatt 100-on!!!

A motor az kategóriájában az első között viszi a kasztnit. De van gyengéje is. Hosszú emelkedő. A hosszú 4-5. miatt nehéz 100al melkedőn menni-tartani. Vissza kell váltani, akkor nincs gond.

A műszerfal zörög, de ez kis barkácsolással orvosolható!!

GYORSULÁS-óra szerint (videóról újra mérve)

0-50 km/h 3,2sec (1esben)
0-100 km/h 9,4 sec
0-107 km/h 10,5 sec(2ben)
0-120 km/h 14,0 sec
0-130 km/h 16,7 sec
0-140 km/h 19,7 sec

RUGALMASSÁG-óra szerint (videóról újra mérve)

80-120 km/h

3.- 8 sec
4.- 14,7 sec
5.- 22,5 sec

(Nem plágium, én írtam máshol)"Nekem volt olyan "emlékem" mikor találkoztam barátommal a városban. Skoda Octavia 1.6 ja van, a 102-105Le vel. Mondtam neki, hogy meg kellene nézni a kocsi óráját, mert gumit cseréltem rajta. Gyárilag 155/70R13 van hozzá. Én vettem 165/70 r13at. Nem tudtam venni michelin-be 165/65öt. Mondom kicsit magasabb, nézzük meg változott e a sebesség mutatása. Kifordulunk egy hosszú egyenesre(városon kívül), én menntem elől, gondoltam szépen felmegyek 100ra. Erre barátom: hallom mikor kifordul utánam (gumi) és veszem észre, hogy közeledik a Szkúdó, én is odaléptem, de én már2ben voltam akkor. Bejön mellém, aztán elkapta a fordulatot a suzuki, és olyannyira, hogy vissza kellett sorolnia mögém,majd szakadtam el tőle, neki előbb kellett váltani 3. at, akkor mégjobban elnyúltam tőle. Aztán 105nél áttoltam 5.be és viszaálltam 100ra ÓRA SZERINT!"

Természetesen 100 feletti sebesség autópályán. amúgy 107nél megy 100at-ez be van méretve!

- Hmm. Hát nemsok! EGR szelep csere. Elektromos ablak bal hátul. Központizár bal hátul.

Szhely. Suzuki Sipos

Fenntartási költség (8) Évjárat 2002
Előző autója? swift 1.0 Következő autója? Majd kidrül. Baleno?
Verdikt (7.2/10)

Suzuki Swift 1989 (1992 - 1995)