Autók » Suzuki » Swift (1989-2003)

Swift 1,3 GLX Sedan

Fürge kis kamikaze!

Már több mint 3 éve van meg, és mindennap használom(napi 50Km), de még nem hagyott ott sehol. Ami idegesít,de már megszoktam hogy mindig nyöszörögnek és nyikorognak benne dolgok,de ez az olcsó autó átka, ezen kívül csak jót mondhatok róla. A fenntartása az eggyik (vagy a első) legolcsóbb, a biztosítás és súlyadó nem veszélyes. A fogyasztása változó, finom használva vegyesben olyan 5.5 körül van, télen ez felmegy 6.5-re. De sok új autó örülne ennek, sokan panaszkodnak hogy az új autók 7-8-9 litereket esznek (nesze ózonlyuk),és azért ez 300 forintos benzinből elég sok különbség, egy tanknál 10-12 liter lötyi. Sokan leszólják, de én csak röhögök rajtuk amikor a sajátjukat meg viszik állandóan a szerelőhöz, akkor melyik is a jobb ? Ha csak ilyenek futkároznának akkor sok szerelő éhen halna.

- Hátsó dob csere (10 000), vezérműszíj és görgö (8000),és az átlagos dolgok, olaj-levegőszűrő,váltóolaj

Mindent magam és egy szerelő ismerős csinált, nem bízok a szervizekben,ott csak átvágják az embert

Fenntartási költség (10) Évjárat 2000
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 42000
Előző autója? kocka ezeröcsi Következő autója? új swift
Verdikt (7.1/10)

Suzuki Swift 1989 (1992 - 1995)