Autók » Suzuki » Swift (1989-2003)

Swift 1.0 GA

Csak tankolni kell

Megkímélt állapotban vettem az autót egy öreg papától, aki nem hajtotta agyon. (Nem mintha én azt tenném) Én azt a kocsit szeretem, amibe bele kell ülni, és csak tankolni kell. Ez be is jött, mert csak az előírt szervíz alatt látta szerelő. A fogyasztása is megfelelő, nyáron volt 5 liter alatt is vegyes használatnál. Télen azért megcsócsál olykor 6,5 litert is. Ez azért a beharangozott 4 l-től egy kicsit messze van. Nem tudom, hogy milyen ülés került a kocsiba, de más Suzukiban ilyet nem láttam. Eszméletlen jó oldaltartása van, és a kényelmével sincs bajom, pedig 183 cm vagyok. A derekam állapota nem a legjobb, de még hosszabb út után is lazán kiszállok belőle, míg a céges Astra már 100-150 km is megvisel egy kicsit.

- izzó, ablaktörlő lapát

Suzuki Stickl Dombóvár

Fenntartási költség (10) Évjárat 2001
Előző autója? swift 1.3 Következő autója? csakis japán
Verdikt (7.8/10)

Suzuki Swift 1989 (1992 - 1995)