Autók » Suzuki » Ignis (2003)

Ignis 1,3 GS

Igenis meg nem IS

Az összeszerelési minőség nagyon gyatra, már 40 ezer km után is kopognak belül a műanyagok, az ajtó csavarjai kilazulnak, így a bezáráskor olyan érzés mintha épp leesni akarna. A festésről: a hátsó lökhárítón a felső lakkréteg, szépen elkezd lehámlani, ami csak közelről feltűnő, de onnan nagyon, főleg, ha a feljött fólia szerű anyag alá kosz kerül. A futómű?Inkább, hagyjuk... Átmenni vele egy fekfőrendőrön, csak kb 2km/h sebességel ajánlatos, de még úgy is szétrázza az embert.A fogyasztás városban 10l körüli. Új ára 2 820 000Ft volt, most 1,5 M-ért is nagyon nehéz lenne eladni. Egyébként szép autónak találom még mindig, főleg a GS kivitelben selymesezüst metál színeben, mindenfél ajtó- és lökhárítóvédő csík nélkül.Ahol már a kereskedésben rárakják ezeket azt mai napig nem tudom megérteni...minek??Ezt az autót nem ezekkel a műanyag csíkokkal tervezték, amelyiken rajta van az teljesen megtöri az autó egyébként szép vonalait(persze ez csak a szubjektív véleményem, gondolom sokaknak fontosabb az, hogy ne karcolódjon össze, ha egy másik kocsi rányitja az ajtaját).

- kézifékkar csere, jobb hátsó ajtó a leesés szélén: a csavarok folyton kilazulnak, az ajtó bezárása mint egy öreg sufnié, fékbetét, bajuszkapcsoló csere

Fenntartási költség (7) Évjárat 2004
Előző autója? Swift Következő autója? nem Suzuki
Verdikt (5.2/10)

Suzuki Ignis 2003 (2003 - 2007)