Autók » Suzuki » Ignis (2003)

Ignis 1.3 GLX

Ez jó erre - ez meg arra is

Elolvastam az összehasonlító tesztet a swift-ignis ügyben, és arra jutottam én is elmondom a véleményem. Tulajdonomban van egy 4 éves GLX ignis, És naponta használok egy 2 éves GC swiftet munkahelyemen. Ha nem baj konkrétan a cikk állításaira utalnék! -a swift szélesebb, de nem érzed sem komfort sem kényelmi szempontból. -A swift csendesebb! ez hülye! hogy mérted? mivel? hol? -a futóművük külömbö mértékben simítja ki az úthibákat. Talán ez a legigazabb állítása a cikk írójának, de elhanyagolhatóan semmi, nevetséges. Talán az a baj hogy tul magas inteligenciája ojan magasan szárnyal hogy azt sem látja ami az orra előtt van. Lészögezem és állítom, két teljesen más karakterű, más közönség számára készült autóról van szó! A swift városi kisautó.Ennyi! -az ignis azis meg felmehetsz a telekre meg gombászni az erdőbe, ja és persze a családdal meg a rotációskapával, és sárban, hóban.- a magyar utak meg olyanok hogy kell az a hasmagasság amit az ignis ad. -ez meg 155-tel megy és zavarja a szél!-pubi! 130km/h Autópája! te nagyonszép anya büszkesége kis ujságíroja! Tehát más tipus más autó! UI: saját termékének Egy Suzuki- nem csinál konkurenciát! te bármennyire kéred a nyíregyházi MG-i boltost nem nem nem swift, a feleségének igen igen igen

- Semmi

Suzuki S.patak. Korrekt.

Fenntartási költség (10) Évjárat 2003
Megbízhatóság (10) Vezetett km 20000
Előző autója? swift Következő autója? nem tudom de japan
Verdikt (8.1/10)

Suzuki Ignis 2003 (2003 - 2007)