Autók » Subaru » Tribeca (2006)

Tribeca 3.0

Feltűnő tehén

Nem a legfontosabb tulajdonsága, de a leg feltűnőbb:
mindenki megfordul utánna.. de nem akárhogy.. :DDD
beleseje önmagáért beszél, még csak hasonló sincs.
Nem egy zsírozottvillám, de előzések nem okoznak gondot.
ár-érték arányban remek, csak ne 0km-el vegyük meg, és figyeljünk, hogy véletlen se USA kiadásút vegyünk, mert oda az úttartásunknak, és a garanciánknak.
Lexus RX400h-ból átülve lényegesen lassabb, de soxorosan nagyobb biztonságérzetre.
Vezetéstechnikai pályán személyautókat megszégyenítően jól szerepeltünk!
Fogyaszthatna kevesebbet, de nem.. ez van.. :D
(világos belő is remekül tisztítható)

- semmi nem romlott el még így az első évben.. de bízom benne, hogy így is marad.. :)

Emilfrey: 30 perc várakozás után igényeimet csökkenetettm egy kulcstartóra, ajánlottak is egyet több százezres nagyságrendben aranyból.. ??!!

M3 bevezetőjénél egy maszek subaru-s. televolt atomokra bontott imprezákkal, nállam ez jójel. (látszik, hogy javítanak, és nem csak elemeket cserélnek)

Fenntartási költség (8) Évjárat 2007
Előző autója? RX400h Következő autója? tribeca megmarad de mellé BMW 335Ci
Verdikt (7.7/10)

Subaru Tribeca 2006 (2006)