Autók » Smart » City-Coupe (1998-2004)

City-Coupe 0.8 CDI

SMART 0.8CDI

IMÁDJUK!!!!!!!
A történet azzal kezdődött, hogy robogót akartunk venni egy Yamaha üzletbe ,ahol párommal nézkélődtünk ,azon kaptam magunkat... ,illetve páromat hogy már a nagytestű 400 asokat nézegeti 1.450.000 körül ,amivel aztán én jó nagyot takarnék.
Na neeeem! Akkor nézzünk autót, kicsit, mert nagy már van.
Szegeden bolyongtunk főleg A Mercit keresve ,amikor megláttuk A BABYT! Ezt a picike kis zöldbékát!
Megkerültük vagy hatszor ,és miután kipróbáltam elkapott ,az a filing ami minden smartost(pedig volt idő amikor nem is tetszett!)
az az abba hagyhatatlan vigyorgás ami még most is elkap ha
rágondolok ,vagy ha benne ülök.
Párom is aranyosnak találta ,de azt mondta ezzel a buzis autóval ő nem jár sehova !
Eltelt egy év a nagy autót eladtuk (300LE Audi 4.2),és neki se maradt más csak a kicsi ,ki hoztuk Németországba .És most már nem tudom kirugdalni belőle .Imádja vároban használni , bár többször mentünk vele már Magyar.o.-ra meg vissza,de arra azért nem való ,viszont vele lavírozni a forgalomban mesés.Nálam a fogyasztása 4alatt ,nála 4.5 inkább ,de naponta megy pályán és városba ,sajna nem kímélve...
Számára 200LE alatt nem autó az autó,de ez a 41 pacis valahogy mégis jó,és büszkén meséli milyen ügyesen kimanőverezett vele a dugóból.és hogy 20 euróból megtankolta. TEHÁT SZERETJÜK!
2000 modell ,idén 8 éves lesz ,kmt is raktunk bele már bőven -
ehhez képest az hogy kuplungot kell cserélni lassan szerintem nem gáz.
A motorjával volt komoly baj amikor megvettük, de nagy valószínűséggel emberi hülyeségnek ,..hogyan spóroljunk még azon a 4 literen is ,gondolta valaki.Sajna nem én voltam az első tulaja ,sőt a második se ,mert Németből hozták.
A dízelek fogyasztják az un.:kipufogószelepet.
DE SOK ÖRÖM JÁR EGYÜTT MINDEN KICSIVEL!

- Motorfelújítás- 300000ezer ft kidobott pénz nem hozzá értő szerelőnél.
- Motorfelújítás hozzá értő szerelőnél - 150000ft :
- Eredmény:Hibátlan motor./azt se kellett volna ha valami hülye nem rossz minőségű gázolajat tankol bele ,ami koszos volt.../

Akihez érdemes :Tóth Ferenc Érd Peugeut Szervíz.

Fenntartási költség (10) Évjárat 2000
Előző autója? 4.2 Quattro Következő autója? Ez marad ÖRÖKRE + egy nagy dög