Autók » Skoda » Yeti (2009)

Yeti 2000 D 4x4

Number one- jobb nem kell!

Az első ítélet de miért nincs több? I. rész.

Az agyondicsért / joggal/ Honda Jazz került cserére.
Miért? Csak a szükség hozta .Második autónak kellett ,mely biztonságos ,4X4-s
és " kicsi"hosszabb úton is megfelelő a teljesítmény,munkakocsi lesz télen is!
Bevált, szeretjük, elvenném az asszony elől ha hagyná, de ez nehéz ügy.
Belül tágas, kívül kocka,hát nem egy szépségkirálynő,de praktikus ,szerethető YETIS.
A műszerfal praktikus és szép ,a belső tér jól variálható a csomagtér éppen elég, ha szükséges az ülések mozgatásával növelhető,ezek külön -külön kivehetőek.
Az aggregát a jól bevált 2000-s 140LE-s dízel a 6 sebességes váltóval tökéletesen harmonizál, takarékos.
A legvadítóbb a 4x4, ami tényleg tökéletes az off-road gombbal fűszerezve.
Ez a tél bebizonyítja , hogy nálunk sem luxus ez a hajtásrendszer , a "félős felhasználó"is bátran közlekedik akkor is, amikor a "profik" sem nagyon mernek nekiindulni a Mátrának.
Rosszat még nem írhatok, de ez csak az első rész.Felteszem a kérdést az állandó felhasználónak is : na milyen? válasz nehezen jön és elég tömör JÓ!
Ezért írtam én az ítéletet.

- Egyelőre semmi.

Fenntartási költség (10) Évjárat 2009
Megbízhatóság (10) Vezetett km 2000
Előző autója? Jazz Következő autója?
Verdikt (9.8/10)

Skoda Yeti 2009 (2009)