Autók » Skoda » Yeti (2009)

Yeti 1.4 TSI EXPERIENCE

Mozgékony szörnyeteg

Csendes zörejektől mentes minőségi anyagokból épitett utastér.Motor 122LE 200nm 1500fr.-tól késlekedés turbólyuk nem érezhető rendkivül rugalmas csendes vibrációmentes autópályán is bőséges erőtartalékkal.Kezelőszervek sebváltó kuplung példás(jobbal nem volt dolgom) kormányzás pontos közvetlen. Rugózás feszes inkább sportos karaktaerü mint kényelmes(225/45 R17)lehet hogy kisebb kerékkel ésszerübb lenne.Kanyarkövető bi-xenon szenzációs experience felszereltségben széria.

- még semmi

Fenntartási költség (9) Évjárat 2010
Megbízhatóság (10) Vezetett km 2000
Előző autója? 307sw 2.0HDI Következő autója?
Verdikt (8.4/10)

Skoda Yeti 2009 (2009)