Autók » Skoda » Yeti (2009)

Yeti 2 td 110 le

így szerethető....

nos kezdjük azzal hogy itthon jó két gurigával drágábban adták ezt a modellt úgyhogy nem itthon vettem meg és csak mosolygok ezen az érthetetlen különbségen.porsche hungária ..ugyanmár...! vicccccc.....én családi autót kerestem, olyat amiből rá lehet látni a forgalomra , sok benne a lufi és a párom is biztonságban érzi magát a sok elektronikai asszisztens miatt.
tehát ha értékéhez mérjük , nagyon jó az autó.csöndes, semmi nyikkanás, semmi zúgás. a belső megszerethető, a praktikum példás. módomban volt a kinti szalonban végigtesztelgetni az összes modellt, + audikat+ vw ket... hát nagyon felzárkózott a skoda , s az ár érték így kitűnő! a hazai utakat jól kirugózza , tempósan is vezethető a 110 le és nem nagyon hiányzik a +30le. az üvegtető szuper, azt feltétlenül vegyétek meg hozzá!a hóban az első kerékkel is simán megy, aki nem az alpokat mássza, tökéletes így is.a légkondi automata módban van mióta kigurultam vele, hát ezt is imádom, semmi dolgom nincs , az egész autóban egyenletes a hőmérséklet.
mivel 3 különböző modellt vettünk most, azt mondom nálunk most tényleg gyakorlatban bizonyíthat a skoda.eddig 0 hiba !

- konkrétan semmi... megy és megy és megy... -

Fenntartási költség (10) Évjárat 2009
Verdikt (9.8/10)