Autók » Skoda » Roomster (2006)

Roomster 1.4 16V 86 Le

a család kedvence

Egy 14 éves Mondeoból ültünk át a Roomster-be.
Még nagyon új nincs egy hetes a gép,de elégedett vagyok.Egész jó belülről is,ránézésre minden ok de kicsit spórolhattak vólna a műanyaggal,de amit elérek az puha és jóminőségü.Szép a müszerfal
és az egész első rész amit az ember lát és érzékel.Termetes létemre elférek benne, a cd is szépen szól ám nem vagyok egy zenei fenomén.Még bejáratós így nem nagyon nyomom neki de a ford után nem megy roszúl még igy sem.
Majd az idő igazolja milyen
Tetszik a variálható üléssor hátúl és most ki van véve a középső igy a kicsi hátúl jól elvan meg a páromis ha hátraűl mellé.
Szerintem jó !

- Még semmi de remélem nem is fog!

Még nem kellett!

Fenntartási költség (6) Évjárat 2007
Előző autója? mondeo Következő autója? ??? valószinü skoda
Verdikt (7.2/10)

Skoda Roomster 2006 (2006)