Autók » Skoda » Felicia (1994-2001)

Felicia Felícia 1961 Cabrio

Felícia ( de 1961-ből és cabrio )

Lehet egy ilyen járgányt nem szeretni?Ígértek már érte Mercit is, komoly összeget is de NEM ELADÓ...most már velem öregszik..!

- Szóval...nem találtam kategóriát az autómnak,pedig Felícia,csak öregecske,49 éves.A család legmegbízhatóbb tagja.Piros színű szemet gyönyörködtető darab.Veterán találkozók és esküvők üde színfoltja.Nem oldtímer,mert szerintem az egész minősítés csak a pénzről szól.De van műszakija és a legtöbb helyre keréken megyünk,néha még (haza)Szlovákiába is.Persze hogy néha elromlik de általában az út szélén javítható,ha meg nem,akkor trailer...De neki megbocsátható.Alkatrészek: Brnóban minden van,csak vastag "buksza" kell a vásárláshoz...Persze a veterános kollégák is mindig segítőkészek...És akit a veteránozás szele megcsapott, az maradandó tünetekkel jár...

Lőrinc József alias Pumpuli a Zsukkok Nysák és szoci verdák szakorvosa

Fenntartási költség (1) Évjárat 1961
Előző autója? oktávia Következő autója? Duster
Verdikt (5.4/10)

Skoda Felicia 1994 (1997 - 2001)