Autók » Skoda » Fabia (2007-2014)

Fabia 1.2 12V Ambiente

A gonosz

Hát... 1.5 hónap alatt belehajtottam 11500 km-t. Futóműve nagyon jó, igaz, hogy megdől, de stabil, nem csúszkál. Fékek teljesítménye elegendő.

Motor: 70 Le... hát.. ha 90-100 km/h-val cammogok, akkor klíma nélkül 4.8-4.9, klímával 5.3-5.4 Rendes tempónál (120-130) 6.5-7, autópályán 8-9 l. Városban meglepően keveset eszik (éjszaka, mikor nincs forgalom akár 4.4-4.5 l).
Aki azt mondja, hogy ezzel a kocsival nem lehet dinamikusan közlekedni, az hazudik. Én gyakorlatilag kizárólag 5-ben előzök, ha kell, akkor 170-el küldöm a pályán (klímával). Ennek ellenére és azt mondom, hogy az 1.4-es optimálisabb ehhez az autóhoz.

Olvastam az előző ítéletben, hogy nem tudjátok, mi az automatikus fényszóróaktiválás. Nos, le kell venni a biztosítéktábla fedelét (műszerfal: a kormányoszlop alatt) és ott van egy kapcsoló. Ha ezt átkapcsolod, akkor onnantól kezdve járó motornál világítani fog a két tompított és a két hátsó helyzetjelző.

- - Jobb oldali ablak ferdén volt benne gyárilag (szélzaj)
- - Dance mp3-as rádó néháa elhallgat (motor leállít, kulcs ki-be, indítózik és onnantól kezdve megint jó)

Full-Autó

Fenntartási költség (6) Évjárat 2007