Autók » Skoda » Fabia (1999-2007)

Fabia 1.4 mpi comfort

Szeretem, de fel kéne szenteltetni

hogy is kezdjem,2006.márciusában vettem ezt a kocsit (ez a 4.-dik skodám)gyönyörű szép kép szinűt.Mikór körbenéztem az autót a kereskedésben ,akkór láttam ogy valami hatalmas kályhacső van a gyári hátsó dob helyén.Ht elgondolkodtam kicsit---lehet hogy hajtották? az autón 100% padkamentes 15 colos gyári faba felni volt 90% good year angel gumikkal,ami gyári felszereltséghez lehetett kérni az autóhoz.Az autóba olyan dolgok voltam a belső térben ami utólag lett hozzá szerezve:krómozott órasór,és vagány sebválltóajzat.
Nagyon megtetszett az autó,igyhát meg is vettem 1.4 millió forintért.
Lassan de biztossan kezdődtek a gondok vele,az első pár hónap használata során semmi hibája nem volt az autónak,de (pedig nem vagyok babonás) egy szép nyári estén péntek 13.-án egy ügyes sofőr sikeressen beletolatott a bal hátsó sávédőbe.
Megcsináltattam a kocsit,majdnem el is talállták a szint.Aztán pár hónap múlva az M1-es autópályán leengettem az ablakot,aztán egy reccss.Hmmm elszakadt az el.ablak bowden :( sebaj belekerüllt 30 rupóba..Nemsokidő múlva faterom hulla részegen úgy gondolta hogy tudtom nélkül kipróbálja az autót,na ez baj volt,mivel sikeressen lezúzta a hátsó lököst.Faterom aztán megcsináltatta,iitis majdnem el is talállták a szint.Pár hónapra rá egy sikeres előzésem szülötjeként találkoztam egy citroen berlingoval,ami a bal hátsó ajtó cseréjéhez,és bal hátsó sárvédő lakatolásához vezetett..Közben itt ott kelett rákölteni ezt azt.Szeretemezt az autót,mert szép és nagyon jó vezetni comfort felszereltségű,ami elég jól el van látva szinte mindennel.
Pár napja este szakadó esőben közlekedtem ele haza egy városból,amikór egy kisgida úgy döntött hogy megfejeli a hátsó lököst.Akkora szerencsém volt hogy ez a manőver csak 800forintomba kerüllt.Röviden csak annyit mondanák hogy az autó elnyűhetetlen,de ha van valami affér akkór a gatyája rámegy az embernek.A motorról annyit hogy elég lomha,akkór megy ha tövig nyomom neki,de akkór leeszi a hajamat.

- féklámpa kapcsoló 5000.ft.
- lambdaszonda :30000.ft.
- fékbetét:10000ft.
- izzók h7-es:3000.ft.
- lengőkarszilent,egyéb gumi ketyerék:20000ft.
- bal első el.ablak mechanika:32000.ft.

egy barátom a skoda szalonba dolgozik mint szerelő,ő keni vágja

Fenntartási költség (1) Évjárat 2000
Előző autója? felicia Következő autója? skoda octavia combi 1.9 PDtdi
Verdikt (4.6/10)

Skoda Fabia 1999 (1999 - 2007)