Autók » Skoda » Fabia (1999-2007)

Fabia 1,2 Eco

Kék villám, az első szerelem

Az első új autóm, a vásárlást a pénz motiválta és az, hogy már mentem ezzel a típussal. Első próbán éreztem, hogy ez az a gép amivel hosszú éveket fogok együtt tölteni. A fogyasztása, úttartása, megbízhatósága hozza az elvárható igényeket. Futóműve sportosra hangolt, kemény, viszont a kanyarstabilitása ettől maximális. Igaz semmi extra ( széles, peres gumi nem volt , csak a gyári ) így is simán befordult ott, ahol a többi közlekedő inkább fékezett. Utazósebessége nagyon kellemes 130-140km/h, így fogyasztott 5,5-6 l. A fékre sem lehet panasz, soha nem volt olyan érzésem, hogy nem fog megállni. Télen, nyáron biztonságban éreztük magunkat. Most, mikor átülök egy Roomsterbe, kellemes emlékekkel búcsúzom Tőle! Szeva, ördög))))))))))))

- Akkumulátor 3 éves, első fékbetét 50 000km, fényszóróizzók 3x.

Duna Autóház

maszek

Fenntartási költség (10) Évjárat 2003
Előző autója? Derby 1,1 Következő autója? Skoda Roomster 1,2 Style
Verdikt (8.2/10)

Skoda Fabia 1999 (1999 - 2007)