Autók » Skoda » Fabia (1999-2007)

Fabia 1,4 16v

Full átlag használatra való

Az enyém benzin gáz vegyes üzemü én rakattam bele a gázt utólag és nagyon de nagyon megérte . Kb 25-28-ezer kilométer alatt behozta a árát és most már csak vigyorgok a benzin árakat figyelve... Nos az autó az ugynevezett 100 lovas kivitel. Hozza amit elvártam tőle . 4-fő aránylag kényelmesen utazhat benne . Amikor egyedül megyek vele néha megkergetem Óra szerint 215-volt a vége pályán Lehet vele rosszalkodni De fullra pakolva is derekasan elketyeg. Egyszer megijesztett mert elkezdte enni az olajat márkaszerviz szerint gyürügarnitúra csere 250000 (infarktus) Majd öreg maszek szaki aki ennek a kb 1/3-át mondta mint árt . Azután megmérte a kompressziot ami tökéletes . Azt monta hogy idézem:ezt a mtort kár lenne megbontani nincs ennek semmi baja . Utána udvariasan megkérdezte ott voltam e a márkaszervizben olajcsere alatt? nem válaszoltam ekkor udvariasan lehülyézett . oszt ennyi azota nem eszi az olajat..... Egy full átlagos extráktól és bajoktól mentes kiforrott gép ami napi használatra tökéletes én is csak a család bővülés okán cserélem le

- Semmi

Márkaszerviz megsporoltak egy olajcserét és le akartak húzni

Öreg maszek szaki Aki lehülyézett de igaza volt

Fenntartási költség (10) Évjárat 2005
Előző autója? swift Következő autója? Multipla
Verdikt (6.7/10)

Skoda Fabia 1999 (1999 - 2007)