Autók » Skoda » Fabia (1999-2007)

Fabia Fabia 1.4 100PH 16V

Első kekec kis kombim!

Sajnos elég sportosan vezetek így 8 l is elkocsikázok városban, pályán(160-170) mindegy!gondolkodtam hogy kombi,ne kombi de ez egy kis kombi úgyhogy jól döntöttem tele lehet rendesen pakolni,szoktam is!!
Menni megy,170-180 fölött billeg,de nem csoda!
Váltója oké,bár az 1est furán veszi!
Futómű is rendben feszes sportos,ülések kemények,nekem az ágyam is az így szeretem!
Az extrák ugye pénz és igény kérdése hála isten azzal még nem volt bajom(El. teő ablakok stb...)!
Nem is örülnék neki mert 4 hónapja használom!
Csak az a K*****A lámpa ne világitana,meg a 3. hengerem ne sztrájkolna!!!

- A 3. hengernél szorványos égéskimaradás volt! Ami alapjáratnál jött/jön elö,és megáll a henger!Nemtudom mit lehetne vele csinálni de nagyon érdekelne! Ha valamelyik szerviz foglalkozna velem!!

Fáy utcai szerviz:Azt mondták 1 hét 2 nap mulva vihetem!
Budafoki szerviz:Azt mondták 1 hét!
Mivel weltautos garanciám van itt probálkoztam!Hiába!
Gondolom nem sietnek!

Mellesleg már az autó vásárlása is egy nagyon nehéz szűlés volt ugyanis a Hajdúcsárda u.-i kereskedésben vettem és nagyon nem voltak segítőkészek!
Csak gyorsan írjak alá mindent és vigyem "feeling"!
Csak azért nem hagytam ott őket,mert ritka jó felszereltségű kis verda!
A kereskedő természetesen egy forintot nem engedett,és gondolom mert fiatal vagyok lekezelő volt,és hülyének nézett!
Mindegy...

Fenntartási költség (10) Évjárat 2005
Előző autója? S.Coupe Következő autója? Octavia,Sharan
Verdikt (5.3/10)

Skoda Fabia 1999 (1999 - 2007)