Autók » Seat » Toledo (2004-2012)

Toledo 2.0 PDTI SPORT UP

Egy igazán jól autózható... autó....

Motor rendkívül nyomatékos,erős,ehhez képest a fogyasztás nem vészes:ca. 7 l Ez természetesen 140-160-as tempónál.A feleségem használatában 5-5.5 l Gyári Sport Up csomagos,ami 17-es felniket,sport üléseket,sport futóművet,bőr sport kormányt takar. Szerintem ezt a tipust így érdenes megvenni,ez a felszerelés teszi igazán nagyszerűvé az autózás élményeit. A kormány nagyon jó fogású,az üléseknek rendkívül jó az oldaltartása, a futóműtől az autó nagyon stabil,de a komfort érzetnek nem megy a rovására,nagyon jó indulatú és nagyon jól vezethető még a "szemét",közlekedésre alkalmatlan magyar utjainkon is!A motort azt hiszem nem kell különösképpen bemutatni,hisz több márkában is nagyon jó szolgálatot tesz ez az ERŐMŰ! Elég ha csak egy női véleményt irok a agregátről:...hatodikban is biztonságosan,gyorsan tudok előzni és gyorsítani.......

- hűtő csöpögött,klimacső kidörzsölődött(gariba csere)
- kipufogó gáz vissza vezető szelep KO! 42e km( 1 hónappal gari lejárta után 90 e ft lehet kapni!)azóta így használom,ugyan úgy megy.....

vw vörös szhely

Fenntartási költség (8) Évjárat 2005