Autók » Seat » Ibiza (2002-2007)

Ibiza 1.4 PDTDI

Vadiúj spanyol MTZ

Céges autóként vezettem a kis gázolajost. Előzőleg egy benzines 1.4 16V-t hajtottam, de az elég gyatrán vonszolta magát. A formája nekem speciel nem nagyon jön be, a beltér pedig egyenesen ronda. Az autó kicsi, olyan érzésem van mintha rám lenne hajtogatva. Na de a PDTDI motor a maga három hengerével elég jól viszi az autót, csak az a szörnyű traktorhang ne lenne, amin még a kipuff. megoldás is dob egy nagyot. Szóval a motor jó de ocsmányul szól, főleg gyorsításoknál. Nem tolnám ki az udvarról ha ingyen adnák, de azonnal becserélném valami kulturáltabban járó motorú autóra.

- passz, céges

Fenntartási költség (10) Évjárat 2008