Autók » Seat » Ibiza (2002-2007)

Ibiza 1.4pdtdi

Black bull

2007 májusában vettük a kicsikét 28000km-el.az autó egy tartós tesztet követően került hozzánk.Cordobát akartunk,de elsőre beleszerettünk a fekete szépséget meglátva.Azonnal kipróbáltuk,és pozitív csalódás volt a kis motor.Úgy húz,mint a régi 1.9 es cordoba.Ha spórolosan autózok vele,2000nél váltogatok,akkor 4.5 liter,ha tempósan megyek,5.5 a fogyasztása,de akkor a hazai átlagautókat simán verem a lámpáknál.Az autó belül igen jól felszerelt,8 lufi,4ablakemelő,digit klima,esp,meg sok minden más,de eddig egyszer volt csak gond a tempomat kapcsolójával,ami a por kitisztítása után megjavult.A megvétel után kiderült,hogy alulról megütődött a hűtő,és megrepedt,de ezt kicserélték díjmentesen.viszont ez felvetett egy nagy hiányosságot:nincs vízszintjelő kontroll lámpa!!!!!!!!!A kötelező szervízre a saját szerelőmhöz viszem,a harmada a gyárinak árban,és Ő legalább ért hozzá.

- hűtő csere,50000ft.

Göndöcs László
Ősi
ladányi út

Fenntartási költség (7) Évjárat 2006
Előző autója? cordoba Következő autója? seat
Verdikt (7.4/10)

Seat Ibiza 2002 (2002)