Autók » Seat » Ibiza (1984-1993)

Ibiza Porshesystem

Spanyol rakéta

Hát, hogy is kezdjem. Egy Wartburgom volt előtte. Németországból hoztam be ezt a kis autót. Rettentően ment. Ilyen gépem még nem volt. A kicsi kasznihoz egy nagyon erős és dinamikus motort kapott. Én 190-et mentem vele. Egy új Megane-t előztem meg, nézett mint a lukinyul. Szerettem benne: kicsi fogyasztása volt, kb: 6 liter, rettentően húzott a hengerenkénti befecskendezéses porsesystem.

Viszont nem csiptem benne a gagyi és semmitmondó belsőt, csúnya váltó, ami mindíg kidobta a lükvercet hátramenet közben. Ami miatt eladtam: sajnos csak 3 ajtós volt, ezért nagyobbat kellett néznem. A csomagtartó is aprócska volt.
De leszögezném, hogy városi autónak tökéletesen megfelel.

- Zár elfagyott, kipufogó leszakadt, vízpumpa.

Fenntartási költség (9) Évjárat 1992
Előző autója? Waresz Következő autója? Renault Megane