Autók » Seat » Cordoba (2002)

Cordoba 1,4 benzin

Mobilitásgarancia

ey évig jól birta. az első szervíz 7000km .a hátulja zörgött
és engedte az olajat a motorból.rendeltek alkatrészt majd értesítettek, ajavítás 5 napig tartott(pápa seat szervíz)
kb fél év múlva a klíma romlott el a porsche győrnél 2szer töltötték garanciában azóta pénzért töltetem mert meg nem javították. nyáron lambda szonda csere, 36000 ft,most alacsony az alapjárat és néha lefullad. a hab a tortán a "seat mobilitás garancia"ami a garancia füzet szerint 5 évig ingyen jár,avalóság 2 év utána hosszabbítani kell 4320 forintért de erről senki sem szólt.így is kijönnek ha baj van csak fizetni kell
érte (ügyes).amúgy jó kis autó lehetne ha nem a takarékosság lenne a fő fejlesztési cél a wv konszernnél.ja és néna gyönyörűen fütyül benne a szél amit egy szervízben sem tudtak megszüntetni.

- főtengelyszimering-7000km garancia
- hátsó futómű csillapítók garancia
- klíma 2 szer garancia
- lambda szonda 36000
- klíma 15000

porsche győr, drágák és sz.nak az ügyfelekre

motor kft tatabánya

Fenntartási költség (7) Évjárat 2004
Előző autója? 105s Következő autója? kia?
Verdikt (6.4/10)

Seat Cordoba 2002 (2002)