Autók » Seat » Cordoba (2002)

Cordoba 1.4 stella

Megláttam, megszerettem, azóta szeretem

Nagyon szeretem az autót lényegében soha nem hagyott ott sehol Olaszországban az autópályán 176KM/H ment 4 személyel teli csomagokkal. Fiatalos autó nyagyon kedvező fogyasztással városon belül is 7L-re simán kijön, hosszabb úton pedig 5,5 - 6 literes a fogyasztása ha normál tempoban megy az ember és nem hajta. Hátránya szerintem a hogy nagyon magas a hátulja és ezért a kilátás nagyon nehéz hátrafelé tolatva, de tükörből rövid időn belül meg lehetett tanulni. Még egy negativ tulajdonsága hogy nahyon alacsony az autó és a sárvédő vagy a vonóhorog gyakran leér.
Nagyon nagya csomagtartója két ember is simán belefér

- Az izzók cseréje 5 év alatt volt egy pár.
- A műszerfalon a tompitott fényszoró jelzője egyszer csak kialutt, (meg akartak győzni hogy nem is volt benne) annak a cseréjét csak ugy lehetett volna megoldani hogy a komplett egységet kicserélni (ledet nem lehetett benne) 300e Ft, most megint működik de gyakran el kezd villogni.
- Ezeken kivül semmilyen gond nem volt az autóval.

Székesfehérvár

Segitőkészek voltak az emberek, de a kötelező szerviz díja magas. Jobban megéri beszerezni a szervízhez szükséges alkatrészeket mert akkor azért sokkal olcsobban jön ki az ember.

Fenntartási költség (5) Évjárat 2003
Előző autója? 1300 Következő autója? Seat