Autók » Renault » Thalia (1998-2007)

Thalia 1.5dci

Török & francia fagyhalál

1 éves korára télen frankón nem akart fűteni ami hát azért elég kellemetlen mert a szélvédőt sem igazán tudta páratlanítani.Kb 10x vittem szervízbe-eredmény: nyáron járjak vele.Röhej,de képtelenek voltak elhárítani a hibát.Vétel ár2.75.millió.Hmmm..és csak nyáron üzembztos.Állítólag nem én voltam az 1etlen panaszos.Telefon Renault Hungária.Bekérték az autot megállapították,hogy tényleg nem jó.Kisérleteztek...nem jó.Hát ez így lett míg vége nem lett a télnek utána meg lejárt volna a garancia meg a fene sem rohangál hetetnte a szervízbe.Már azt hitték hogy,ott dolgozom!Meguntam eladtam.
Alapjáraton nem rossz masina a Jean Pier csak mégis fűtés nélkül nem valami használható jármű télen.

- Fűtés,irányjelző kar,good year gumi 1 év után szál szakadásos

Székesfehérvár. Ugrics&Szabó.kft