A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az oldal alján lévő sárga indapass boxbon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Renault » Thalia (1998-2007)

Thalia 1.5 dci

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Thalia 1.5 dci - Szeretjük

Szöveges ítélet

2003-ban anyagi helyzetünk szerencsésen változott, így elkezdtünk gondolkodni egy új autó vásárlásán. Az akkori (Peugeot 106) autónkat nagyon szerettük, de évente kb 25000 km-t autózunk így szertettünk volna egy diesel autót nagy csomagtartóval.A diesel új autók között akkor (most is) ez volt a legolcsóbb, plussz franciát szerettünk volna.
A dci Thalival MINDEN tekintetben maximálisan megvagyunk elégedve.Azt nyújtja amit az ember várhat tőle! (ár -érték arányban)
Utastér kényelem: Mi szeretjük
Belső kidolgozás: Ebben a szegmensben rendben van
Csomagtartó: Imádom (nyílás kicsi)
Motor: Szenzációs járáskultúra, ereje rendben(lakókocsizáshoz
jólenne a 86 LE-s), fogyasztás(vegyes-kint-város
50-50%)3,9-4,7; Lakókocsival (850 kg):6,5-8,5
Ami nem tetszik:
A Renault márkakereskedések szerelési-karbantartási színvonala hozzáértése-hozzáálása.
1.5 dci befecsk. csúcsok:
Sajnos egyet nekem is cserélni kellett.(Horvát o.-ban adta meg magát-mögöttem a lakókocsi-ciki volt)
Az izzító piktogram jelezte: időnként felvillant; alapjáraton hullámzott a karosszéria; viszont télen is simán indult(csillaggarázs)mint utóbb kiderült 2 izzítógyertyával(2 rossz volt)
Mindenkinek: Ha a márkaszervíz elvégezte volna a kötelező szervizek során a szám.gépek diagnosztikáját, a probléma kibukott volna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egyébként tuti hogy vagy hibás alkatrészekről van szó, vagy nem megfelelő az ÜZEMANYGSZŰRŐ.

A Renault helyében az autók nagyobb megbízhatóságán javítanék(lásd ADAC statisztikák), és nem a F1-re koncentrálnék.
Ha így folytatják könnyen lehet hogy a sírukat ássák.

folyt.köv. 2007.06.04.
Ismét eltelt pár 10e km :) ; túl vagyok az első műszaki vizsgán, és egy újabb "zöldkártyán". Cseréltem fék és hűtő folyadékot, plusz a szokásos olajcserék. Meghibásodás tul.képpen semmi, leszámítva egy relé cserét(10e Ft volt márkaszerv.ben).
...ja és "házilag" beszereltem a pollenszűrőt.

Hibalista

- 1. Kesztyűtartófedelének távtartója(műanyag izé)-800 ft
- 2. Motortartó bak(gariban)
- 3. Porlasztócsúcs(1db) kb 50.000 km-nél (sokat leveleztünk)-kb 22.000 ft
- 4. 1 "fekete" relé(7700414484) az izzító"körben" (kb. 79500 km-nél)

Ide hordtam szervizbe

Szerviztapasztalat (4) Átlagfogyasztás 4.5 l
Előző autója? Peugeot 106 XN Következő autója? Thalia 1.5 dci 86 LE
Ennyire szerette (9) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (6.5/10)

Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.

Renault Thalia 1998

Ítéletek (317 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

h i r d e t é s

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

• Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)

Totalcar áruház

gyújtógyertya