Autók » Renault » Thalia (1998-2007)

Thalia 1,4 16V

Rossz minőségű, török családi műanyaghalom

Ezt az autót nem szerettem tulságosan. Ami pozitív az az hogy a motort jól lehetett pörgetni és dinamikusan ment, de sajnos ez meglátszott a fogyasztáson is. Simán beharapta a 9-10et. Amit én a legjobban utáltam az az volt, hogy nem láttam ki belőle rendesen, persze ez nem tünt fel amikor megvettem (nem tudom hogy miért) de később nagyon zavart. Valamint a belső műanyagtenger ami már 3 éves korban úgy nyikorgott, hogy majd megörültem. Persze ez a jó utaknak is betudható, de szerintem ez mutatja az összeszerelés minőségét is. Amúgy talán ez az autó legnagyobb hibája, a minősége.
A pozitívum az volt, hogy volt benne két légzsák, és a csomagtér jó nagy volt (bazi nagy), szóval családoknak ideális.Összeségében nem volt nagyon tragikus, de eldöntöttem, hogy többé Franciát nem veszek.

- Hátsó fék

1x Baumgartner, aztán inkább elvittem egy ismerős kismühelybe

A Baumgartner szerelők nevetségesek, voltak. Csak forgalmi után tudtak rájönni arra, hogy van e benne ABS vagy nincs (jelzem gépháztető nyitva volt, tehát láthatták volna).A kisszervízben a srác simán megoldotta az kötelező olajcsere,szűrők stb. dolgokat

Fenntartási költség (3) Évjárat 2003
Előző autója? Felicia Következő autója? Ford