Autók » Renault » Thalia (1998-2007)

Thalia 1,4 8V

Légkondis szekér...

Nekünk ideális, nem egy rakéta de egyenlőre megfelel.
De ha 190 cm feletti vagy (mint jómagam) akkor kissé kényelmetlen lesz, pláne ha hosszabb útra mész.(teljesen meggörbültem horvátországig)
ha kikapcsolom a légkondit egészen tűrhetően ugrik.
Beázott... vihar után 3 cm es víz a kocsiban... kárpit még most is büdös pedig nagy kínok árán felszedettem.
(maszeknél csináltattam) Kipróbáltuk javítás előtt, slaggal a szélvédőre, majdnem minden belefolyt. öröm volt nézni ahogy a kormány tövétől kicsit jobbra csordogált be a víz
Nem értek hozzá, nem is akarok badarságot beszélni, az iparos azt mondta hogy a víz elvezető csöve meglazult, kisett belőle a tömítés (rosszul volt rögzítve).
hatalmas csomagtere van, de vettem tetőcsomagtartót is így aztán négyen minden gond nélkül el tudunk menni nyaralni

- koccantam...(2x) más semmi
- ja a mások által említett kormány "hersegés" műanyag zaj itt is megvan..állítólag nem kóros
- ja és nyikorognak a biztonsági övek.

Fenntartási költség (7) Évjárat 2004
Verdikt (6.7/10)