Autók » Renault » Thalia (1998-2007)

Thalia Thalia 1.4-8V

Igénytelen és fapados - de jó!

2004-es, full fapados puttonyos (2 légzsák + 5db 3-pontos öv és fejtámla). A jó öreg 1.4-es 75lovas ketyeg benne (szó szerint, mert a szelepvezérlésnek köszönhet?en - f?leg hidegben - csattog a drágám). De pöccre indul még -20 fokban is. És télen sem zabál 7,5-nél többet városban. Alacsony fordulaton jól húz, a pörgetést ronda üvöltéssel torolja meg. De teszi a dolgát. Az els? 10 ezer km alatt semmi baja nem volt (kopp-kopp). Igénytelen, az utcán áll télen-nyáron, 4-szer ha megmostam az elmúlt 1 évben. De a fényezés mindig újjáéled egy kiadós es? után! :)
Belül t?rhet? min?ség, el?l kényelmes, hátul kevésbé. A váltó könnyen jár -20 fokban is, a kuplung szinte zavaróan lágy.
A futóm? franciásan laza, kátyú még nem volt neki ellenfele, bár egy állítás tavasszal ráfér majd...
A csomagtere iszonyatosan nagy, a legmélyét el sem érem, tehát ha lazán bedobok valamit, akkor mászhatok utána...
Els? családi autóm, az asszony meg a gyerek is szereti. Mindenhova elvisz, pénztárcámat kíméli és ráadásul a kutyának sem tetszik, így az utcán is nyugodtan hagyhatom kint, nem viszik el...

- semmi

Baumgartner Újpest