Autók » Renault » Thalia (1998-2007)

Thalia THALIA els? széria 1.4

Francia/török hulladék.

Az alap 1.4-es is jól megy de nagy sebességnél billeg(és el hagyja a szélvéd? tömítést!
A váltó egy átok. A felszereltség elég jó, olcsók az extrák...
A csomagtér nagy de kicsi nyíláson át pakolható csak.
A szervízben magasról le szarják az ember fejét, nagyon nagy urak(újpesti baumgartner)...

Inkább egy használt autót érdemes venni ennyiért!

Az el?z? autóm egy 740td volvo volt és 2 év alatt 2 apró hibája volt pedig 14 éves autó volt és nem 0km-es!!!

- Az els? fél év hiba statisztikája:
- Beállt a váltó, beállt a közp zár, beállt az immobiliser, beállt az egyik légzsák, elszállt a szélvéd? körülött lév? gumicsík, rángatott a motor, le pattogzott a fényezés 4-5 helyen.
- Az összes hibát garanciában orvosolták de a javítási id?k sokszor 2-3 hétre rúgtak(baumgartner újpest). A casco lemondása után el lopták a ház el?l éppen egy szervízlátogatás utánni napon. Fel merült, hogy le másolták a kulcsot de ez nem bizonyítható.
- Egy igazi trágyadomb volt. Állítólag az újabbak már nem ennyire szarok.

újpesti baumgartner

Fenntartási költség (5) Évjárat 2001