Autók » Renault » Scenic Ii. (2003-2008)

Scenic Ii. 2.0 dynamic

Legalább a feleségem is vezeti

Amilyen célra vettem,arra megfelel.Az ülőlapok rövidek,így hosszú uton nem kényelmesek.Hátul csak a gyerekekülnek,nekik még most pont elég.pakolni nagyon jól lehet,főleg az ulések alatti tárolórekeszekbe sok kütyü befér.Az ülés hátában van lenyitható tálca,amit a gyerekeim szivesen összerugdosnak,jól karcolódik,akár csak a műszerfal.A bal oldali első ablakra ráfolyik az ablaktörlő által letörölt víz, igy ősszel amikor ez retkes,nem látok a visszapillantó tükörben semmit.Az esőérzékelő ablaktörlő nincs mindig a helyzet magaslatán,akkor is töröl amikor nem kellene,de akkor nem mindig töröl amikor tényleg kellene.A külső festés sokat kibír,nekem kétszer az oldalát végigkarcolták, felpolírozva csak kicsit látszik.A váltó nincs rendesen megvezetve 1ből 2-be váltva még mindig reccsen hidegben.A kormány érzéketlen, kevés visszajelzést ad az út állapotáról, főleg télen gázos egy kicsit.

- Ha sokat járok városban,rövid utakon a pillangó szelep kormosodik.Az ablakemelő műanyag vacka már két ablakban eltörött,így az ablak becsúszik a kárpitba,ha nem vagy elég ügyes akkor lehúzott ablakkal közlekedsz akár télen is,nagy élmény.Jobb első toronycsapágy csere 86 ezernél.Egyszer kiégett az első égőm 36 ezernél, ami most benne van még mindig bírja!!Ha kiég az izzó párosan érdemes cserélni!!

Renault Kalydi

Fenntartási költség (7) Évjárat 2004
Előző autója? 147 Következő autója? honda
Verdikt (6.7/10)

Renault Scenic 2003 (2003)