Autók » Renault » Mégane (2002-2008)

Mégane 1.6 16V Megane-Limousine

Hűvös elegancia

2006.05.26-án vásároltuk gépkocsinkat "vadi zsir".Az értékesítési előadóról / K.Attila / csak jót,csak is jót lehet elmondani.Pontos,napra kész,udvarias,borzalmasan segítőkész stb.Igazi úriember! Na most a " kislányról",mert lány a szentem.Authentique Plus Pack Elegance Harmónia felszereltségű.Mindene szép és ami a lényeg-hibátlanul működik!Az idei nyári kirándulásunkon /10 nap/ 5172km-t tettünk meg vele.Mindenki kényelmesen elfért-a csomagok is-pedig a család 4 fős.Menettulajdonsága egyszóval "életveszély"-jó értelemben.Autópályán a 180-190km/ó sebesség meg sem kottyan a "kislánynak" 4 fővel.És nem 5km hosszan gyorsult fel a jelzett sebességre. (De nem volt teljesen "eltaposva").Tehát,ha szedni kell a lábát a "kislánynak", végzi a dolgát szépen,pontosan,nem esik kétségbe! De azt is bevallom-vásárlása óta csak a Shell-nél,és csak 100-ast tankolok-eddigi tapasztalatok bőven igazoltak,pozítív értelemben.A "kislánynak" van megjelenése,eleganciája.Bárhol,bármely körökben nyugodtan meglehet vele jelenni.Na,de,hogy ne csak dícsérjem egy "negatívumot"is elmondok.Vásárlásakor az utastér védelmére lézeres riasztó került felszerelésre.Sajnos a riasztó érzékenysége miatt egy árva szunyog sem maradhat az utastérben a zárás után,mert beriaszt.A riasztó a legérzéketlenebb "állásában" van.Csak finomabb fokozatokra állítható!Szeretjük,de nagyon-nagyon!Semmi rosszat nem engedünk a "kislányra" mondani.
U.i: A tolatóradar istenien működik.

- Még minden jó.

Csak a szervízvezetőt tudnám megnevezni.Minden úgy történt,ahogy előzetesen megbeszéltük.Pontos,szavahihető ember.

Fenntartási költség (5) Évjárat 2006
Megbízhatóság (10) Vezetett km 19600
Előző autója? VW-lll Golf Következő autója? Renault-Megane,vagy az új Laguna
Verdikt (7.6/10)

Renault Mégane 2002 (2002 - 2007)